Poplatky za teplo pozná hádam každý, no sú miesta kde by ste radi zaplatili, ale nie je komu, lebo tam nie je elektrina ani plyn a dokonca ani piecka kde by sa dalo prihodiť polienko… Jedným z tých miest je určite poľovnícky posed.

V tomto článku Vám predstavíme náš výrobok pre vytvorenie tepla. Určite poznáte v posledných rokoch dosť propagované a predávané a moderné bytové krby na bioalkohol, či elektrinu. Dotvárajú príjemnú atmosféru v byte. Nepotrebujete mať vybudovaný komín, ani žiadne odvetranie. Je to jednoduchá romantika, pekný doplnok do bytu , ktorá má však aj funkčnú úlohu vyhrievania priestoru. V jarnom a jesennom období často krát pomôže, zvlášť v Tatranskej chladnej oblasti, kde je teplo relatívne.

Náš výrobok nepotrebuje elektrinu, či bioalkohol. Vytvára teplo za pomoci sviečok. Tento úžasný nápad  prišiel ako požiadavka pre ohrev na poľovnícky posed.

posed

Určite to všetci poľovníci, alebo prísediaci spoločníci poľovníkov na posede poznajú. Dlhé hodiny vyčkávania, sedenia na jednom mieste v malom priestore a dúfanie, že to za ten pohľad, či úlovok bude stáť. Ruky sú skrehnuté, telo stŕpnuté, zuby drkotajú … Doteraz. Stačí pár sviečok a teplo je zaručené. Intenzita tepla zo sviečok je postačujúca v každom ročnom období, či už je sychravo a chladno, alebo sneží a je poriadna zima.

ohrev vomz7

ohrev vomz6 (2)

Môžete nás osloviť s výrobou tohto úžasného dielka, človek nikdy nevie ale môže ho potrebovať aj keď nepoľuje…

Pokiaľ máte záujem o produkt na fotografiách stačí kliknúť na dolné oranžové tlačítko, ale ak chcete iný rozmer kontaktujte nás.

                                          Ohrev na predaj