Z NAŠEJ VÝROBY

Bary

Naša firma Vám ponúka kompletné riešenie a vybavenie barových, recepčných, cukrárenských a reštauračných odbytových stredísk šitých na mieru, vrátane interiérových prvkov a vybavenia. Pulty, zápultia, rampy vyrábame v rôznych tvaroch a dĺžkach.

Použitá ale aj doplňujúca technológia značiek ktoré distribuujeme a servisujeme. Z týchto požiadaviek vyplývajú aj dizajnové úpravy na zariadenia, ktoré sú umiestnené pri bare. Bary dodávame aj do menších prevádzok a aj s veľkou vyťaženosťou.

Bary môžu byť aj oválnych tvarov kedy dodávame nerezové dosky rádiusových prevedení podľa presného zamerania naším konštrukčným oddelením v spolupráci s architektmi a stolárskymi dielňami. Podľa predstavy zákazníka sa rieši všetko podľa projektovej dispozície, ktorú na požiadanie vieme pre každého pripraviť. Dispozičné riešenia robíme podľa noriem a zákona, podmienok určených hygienou a noriem HCCP.

Do barov vieme zakomponovať rôzne zariadenia ako sú chladničky, kávovary, výrobníky ľadu, výčapné zariadenia na pivo s kompletným agregátom dodávanými distributormi nápojov.

Bar Vomz vyroba
Vomz tacky vyroba
Vomz tacky vyroba
Fastfood Vomz výroba

Z NAŠEJ VÝROBY

Výdajné linky

Každá výdajná linka je individuálna a stáva sa po vyrobení výrobkom, ktorý sa už v žiadnej inej prevádzke neopakuje a to technologickým osadením a aj svojím dizajnom. Množstvo našich vyrobených a dodaných výdajných liniek je vidieť u nás a aj v zahraničí.

Nami vyrábané výdajne linky sa prispôsobujú predstave klienta. Rieši sa tu všetko od A po Z. Začína to prípravou stavby a to pôdorysným a ergonomickým riešením, s absolútnym prispôsobením v priestore. Pripravujeme pre klienta a projektanta všetky média – plyn, voda, elektro podľa pôdorysu aj s konzultáciou a upresnením priamo na prevádzke klienta.

Následne prebieha dizajnové riešenie, ktoré sa ladí k pôvodnému dizajnu interiéru, alebo sa vytvára úplne nový dizajn interiéru. Každá linka je špecifická, na mieru, vyplnená rôznou technológiou aby spĺňala všetky požiadavky klienta.

Základnú konštrukciu, pracovné a odkladacie plochy tvorí nerezový materiál. Potom sú rôzne možnosti kombinácie materiálov ako sú drevo, plast, sklo, kameň a všetko čo je dostupné na trhu. Takto vyzerajú linky v rozpracovanom stave na výrobnej hale, kde sa kus po kuse skladá podľa výkresovej dokumentácie navrhnutej konštruktérmi.

Konečná etapa je doplnenie výdajnej linky technológiou a vybranými doplnkovým

Vomz tacky vyroba
Vomz tacky vyroba

Z NAŠEJ VÝROBY

Kuchyne

Zaoberáme sa kompletnou dodávkou kuchynských prevádzok tak ako vlastných výrobkov a tak vrátane špičkovej technológie ako šporákov, konvektomatov, kotlov, panvíc, robotov, fritéz, grilov, umývačiek riadu, nerezového programu a celkového vybavenia kuchýň.

Tieto zariadenia dodávame od popredných svetových výrobcov v modulových radoch 600, 700, 900 podľa predstavy a finančných možností zákazníka. Naša firma dodáva podľa požiadaviek a potrieb zákazníkov a ich vybavenia gastro prevádzok a to ako celok alebo vybrané požadované výrobky.

Kuchyne vrátane technológie vybavujeme hlavne podľa predstavy zákazníkov a ich finančných možností ktoré chcú alebo musia investovať do svojho podniku. Preto je možnosť vybaviť kuchyne finančne strednou no kvalitnou triedou alebo špičkovou luxusnou a samozrejme teda drahšou technológiou či zariadením. Konečný návrh sa rieši na základe vzájomnej konzultácie našeho obchodného oddelenia a zákazníka.

Kuxhyňa výroba Vomz
Kuxhyňa výroba Vomz

Získajte cenovú ponuku ešte dnes

Vypracujeme Vašu cenovú ponuku zdarma, popíšte čo potrebujete rozmery a predstavy. My Vás budeme obratom kontaktovať.