VYSOKÁ KVALITA

Výroba a montáž zariadení výroba nerezového nábytku.

Hlavnou činnosťou firmy VOMZ – Slovakia s.r.o. je výroba kvalitného nerezového nábytku, termického a chladiaceho gastrozariadenia pre potravinársky a chemický priemysel, zdravotníctvo, zariaďujeme kuchyne, fastfoody, cukrárne, a zabezpečujeme kompletné vybavenie gastro prevádzok v optimalizovaných rozmeroch a typovom prevedení podľa požiadaviek zákazníka.

Ponúkame kompletnú projekciu, poradenské služby pri  projekcii gastro zariadení, montáž, dovoz  a záručný i pozáručný servis. chladiaceho gastrozariadenia 

SME SERIÓZNI

Zodpovednosť

SME KREATÍVNI

Tvorivosť

SME PRECÍZNI

Kvalita

SME S VAMI OD ROKU 1990

Garantujeme Vám kvalitu a dlhú životnosť dodaných zariadení za výhodné ceny. Sme schopní prispôsobiť sa technickým požiadavkám a finančným možnostiam zákazníka.  Kvalita výroby a finálne výrobky vychádzajú z dlhoročných skúseností  spolupráce so zákazníkmi.

Okrem štandardných výrobkov ponúkame výrobky typizované, ktoré sú realizované podľa priania zákazníka a interiérových možností, ale aj predaj a distribúciu gastro technológie a gastro zariadení, či iných produktov pre komplexné zriadenie gastro prevádzok. Vyhotovenia všetkých výrobkov sú z kvalitnej nerezovej ocele pre potravinársky priemysel a vyhovujú prísnym hygienickým normám.

Vedľa sériovej produkcie katalógových gastronomických zariadení sa Vomz Slovakia s.r.o. výrobne špecializuje taktiež na atypické, individualizované nerezové výrobky – podľa požiadaviek zákazníkov.

Kvalita našich výrobkov a služieb bola ocenená na výstave Danubia Gastro v Bratislave v roku 2008 za nerezový bar a taktiež na tejto výstave  v roku 2009 za výdajný fastfúdový pult a vitrínu.

Katalóg výrobkov
Stiahnite si katalóg

Máme skúsený konštrukčný tím, ktorý denne realizuje rôzne požiadavky od zákazníkov a navrhuje či konzultuje riešenia v rámci individuálnych dispozícii alebo návrhov.

Vychádzame v ústrety požiadavkám našich zákazníkov a naše výrobky priebežne inovujeme. Neustále rozširujeme sortiment gastronomického zariadenia o nové zaujímavé výrobky. Nezaobídeme sa teda bez vlastného vývojového tímu.

Katalóg výrobkov
Stiahnite si katalóg

U nás na prvom mieste je dôslednosť a praktické využite výrobkov v gastronómii, naše konštrukčné oddelenie denne pracuje na vývoji nerezového nábytku jeho použiteľnosti a dôraz kladieme na kvalitu. Tak ako v materiáli a aj výrobnom prevedení.

V roku 2013 bol v našej spoločnosti zriadený systém manažérstva kvality podľa ISO 9001 a systém environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich výrobkov a služieb.

Katalóg výrobkov
Stiahnite si katalóg

V roku 1990 vznikla firma OMVeZ – Pjaták Ján, firma sa zaoberala servisom gastrozariadení a čiastočne výrobou, zaoberala sa viacerými obchodnými činnosťami no hlavnou podstatou firmy bolo gastro a aj ostalo. Postupne vo firme bol obnovovaný strojný park na výrobu gastrozariadení, firma išla s trendom doby a postupne sa vylepšovala kvalita a opracovanie až po projekciu. Prvú výstavu v Bratislave absolvovala v roku 1996.

V roku 2000 sa firma transformovala na firmu Vomz Slovakia s.r.o., firma sa na základe mladého a odborne fundovaného kolektívu reagujúceho na požiadavky najnovšieho trendu a dopytu zariadení rýchlo rozvíjala a držala krok s dobou a požiadavkami trhu.

Katalóg výrobkov
Stiahnite si katalóg

Váš profesionálny partner v gastronómii

Od myšlienky k spokojnosti

0
Rokov
0+
Členov tímu
0%
Spokojních zákazníkov
0
krajín EU a celé Slovensko
referencie

TOVAR VÁM DOVEZIEME

Pri objednávke nad 3000,-€ zdarma

VYPRACUJEME VÁM CENOVÚ PONUKU

Kontaktuj Nás