Tak ako v predchádzajúcom článku Vám odprezentujeme niektoré naše diela, ktoré sme vyrobili v poslednom období t.j. počas posledných niekoľkých mesiacov.

Ponúkame Vám ich formou galérie. Všetky sú atypickým dielom, každé je jedinečným originálom. Veľa našich diel tvoríme v spolupráci s obchodnými partnermi, takže aj v tejto prezentácii sú diela, ktoré sme robili v spolupráci s obchodnými firmami. Začíname projektom od zákazníka respektíve my vypracujeme návrh dispozície kuchyne, fastfúdu, reštaurácie či kaviarne alebo baru, v každej prevádzke sa riadime aj podľa požiadaviek zákazníka. Každú gastro prevádzku riešime ako celok, či je to bar alebo kuchyňa. Tých prevádzok bolo ozaj neúrekom, preto sme vybrali niektoré z nich aby ste mali predstavu o našej výrobe na ktorú sme právom pyšný.

Tri koruny Spišská Stará Ves

 

Vydajňa Brutus Trebišov

Technická univerzitata Zvolen

Univerzitná nemocnica Martin – operačná sála

Jedno z našich nových diel sú aj úložné skrine, u nás je to doplnkový program mimo gastra. Tentokrát je to zdravotníctvo a to úložné skrine na operačný inventár v operačnej sále Univerzitnej nemocnice Martin.

Pozrite si podobný článok

>>Gastroprevádzky z našej dielne I