Od myšlienky k spokojnosti

Naša najlepšia reklama sú spokojní zákazníci.

O nás

Hlavnou činnosťou firmy VOMZ – Slovakia s.r.o. je výroba kvalitného nerezového nábytku pre potravinársky a chemický priemysel, zdravotníctvo, zariaďujeme kuchyne, fastfoody, cukrárne, a zabezpečujeme kompletné vybavenie gastro prevádzok v optimalizovaných rozmeroch a typovom prevedení podľa požiadaviek zákazníka.

Ponúkame kompletnú projekciu, poradenské služby pri  projekcii gastro zariadení, montáž, dovoz  a záručný IMAG0747i pozáručný servis. Garantujeme Vám kvalitu a dlhú životnosť dodaných zariadení za výhodné ceny. Sme schopní prispôsobiť sa technickým požiadavkám a finančným možnostiam zákazníka.  Kvalita výroby a finálne výrobky vychádzajú z dlhoročných skúseností  spolupráce so zákazníkmi.

Okrem štandardných výrobkov ponúkame výrobky typizované, ktoré sú realizované podľa priania zákazníka a interiérových možností, ale aj predaj a distribúciu gastro technológie a gastro zariadení, či iných produktov pre komplexné zriadenie gastro prevádzok ako aj predaj a distribúciu kuchynskej chémie a ošetrujúcich prostriedkov pre
udržiavanie čistoty a hygieny  vo Vašom zariadení.

Kvalita našich výrobkov a služieb bola ocenená na výstave Danubia Gastro v Bratislave v roku 2008 za nerezový bar a taktiež na tejto výstave  v roku 2009 za vitrínu.

V roku 2013 bol v našej spoločnosti zriadený systém manažérstva kvality podľa ISO 9001 a systém environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich výrobkov a služieb.

Trošku z histórie

V roku 1990 vznikla firma OMVeZ – Pjaták Ján, firma sa zaoberala servisom gastrozariadení a čiastočne výrobou, zaoberala sa viacerými obchodnými činnosťami no hlavnou podstatou firmy bolo gastro a aj ostalo. Postupne vo firme bol obnovovaný strojný park na výrobu gastrozariadení, firma išla s trendom doby a postupne sa vylepšovala kvalita a opracovanie až po projekciu. Prvú výstavu v Bratislave absolvovala v roku 1996.

IMAG0748V roku 2000 sa firma transformovala na firmu Vomz Slovakia s.r.o., firma sa na základe mladého a odborne fundovaného kolektívu reagujúceho na požiadavky najnovšieho trendu a dopytu zariadení rýchlo rozvíjala a držala krok s dobou a požiadavkami trhu.