Myslím si, že každý z nás pozná nepríjemný zápach na rukách po krájaní cesnaku, cibule, či iných surovín. Sú to prenikavé vône, ktoré cítime ešte aj hodiny po varení.

Riešenie tohto problému je veľmi jednoduché. Zaujíma Vás aké to je?

  

Mydlo 1

 CELONEREZOVÉ MYDLO !

Je to vynikajúci pomocník pre odstránenie pachov z rúk po práci s potravinami ako sú napr.: cesnak, cibuľa, ryba, rôzne druhy syrov.

Použitie je jednoduché. Pod tečúcou vodou si ruky umyjete nerezovým mydlom a asi po 20 sekundách budú Vaše ruky zasa čisté a voňavé. Je možné ho použiť aj na nepríjemný zápach nôh. Tu už však odporúčam mydlo použiť vo vani a aspoň 60 sekúnd.

Ako to vlastne funguje?

Zápach je organické spojenie rôznych prvkov, ktorý vedci nazývajú vzor pachu a práve tento vzor pachu spôsobuje túto kombináciu, ktorú vnímame ako zápach. Reakcia, ktorá sa vyvoláva kontaktom nerez ocele s vodou a vzduchom rozpojí vzor pachu a zostanú len jednotlivé hmotné prvky. Týmto spôsobom odstránime nie len zápach ale naviac aj šetríme životné prostredie, pretože nerezové mydlo funguje bez akejkoľvek chemickej látky. Nerezové mydlo narozdiel od bežných prostriedkov zápach neprebíja iným zápachom, ale pachy neutralizuje.

 Nerezové mydlo je vyrobené zo špeciálnej ušľachtilej ocele a v kombinácií s kyslíkom a vodou je pri boji s nepríjemnými zápachmi bezkonkurenčné.

Mydlo 3

Pre bližšie informácie o produkte a cene nás kontaktujte radi napíšeme, odpíšeme.