Zaoberáme sa výrobou gastrozariadení, nerezového nábytku a nerezových doplnkov. Tvoríme aj celé diela ako sú bary, fastfoody, výdajne stravy, profesionálne kuchyne, cukrárne a to všetko na mieru.

Základom je pôdorys prevádzky, na základe požiadavky zákazníka sa pri náročnejších dielach používajú aj návrhy dizajnéra či architekta. Nie je pre nás žiadny problém vyhovieť aj najnáročnejším predstavám klientov.

Ďalej nasleduje vypracovanie ergonómie technológie rôznych pracovísk. Potom sa rieši dizajn  a skladba rôznych materiálov dostupných na trhu. Prvotným krokom je nákres pôdorysu.

Po navrhnutí pôdorysu vytvoria konštruktéri  3D nákres.

IMAG0126

IMAG0127

Dôležitým faktom je, že sa vieme prispôsobiť zákazníkovej predstave, že sme schopní spolupracovať s remeselníkmi ako sú stolárske, stavebné, kamenárske a iné firmy. V podstate dorábame rôzne prvky aj do existujúcich barových opláštení barovej zostavy ako napríklad celé nerezové pracovné pláta v rôznych dĺžkach, chladené stoly na vsunutie pod pôvodné pracovné pláta, chladené vitríny, rôzne okopy, držiaky nôh, dekoračné prvky, držiaky pohárov.

Takto vyzerá hotové dielo: